BÜLTENE ÜYE OL
Gizlilik Politikası

(Online formu doldurarak ve ilgili kişiye göndererek, verilerin işleme alınmasına, iletişimine ve transferine bu gizlilik politikasının 675/96 Yasası 10. maddesine göre onay verilir. (Acente müşterilerini bilgilendirir ki 31 Aralık 1996 tarihli 675 numaralı yasa gereğince bu site içerisinde verilen tüm kişisel bilgiler müşterinin yetkisi olmadan üçüncü şahıslara ifşa edilmeyecektir).

DİLİNİZİ VEYA ÜLKENİZİ SEÇİN
Global
International
Europe
Norway
United Kingdom
Eurasia
Turkey
Russia
Ukraine
North America
United States
Latin America
Chile

Hakkımızda

Hakkımızda

Misyonu

Ripar Cosmetici dünyanın en etkili güzellik çözümlerini güzellik ve tıp uzmanlarına sunmaktadır. Bunun karşılığında onlar da kendi tüketicilerinin gerçek güzelliğini açığa çıkarmak için ürün çözümlerimizi ve telkinlerimizi kullanırlar - görünümlerini güzelleştirir, güven oluşturur ve hayatlarını iyileştirirler. Dünya çapında güzellik ve tıp uzmanları için en etkili güzellik çözümleri. Biz, sizin zaten içinizde olan güzelliği ortaya çıkarmak, böylece dış görünüşünüzü güzelleştirmek ve kendinize olan güveninizi artırmak istiyoruz.

Biz kimiz

Ripar kozmetikleri, güzellik ve refah tutkusunun tıp sevgisi ile mükemmelce uyum sağladığı 40 yıldan fazla bir tarihe sahip bir aile şirketidir.

Ripar güzellik çözümleri, Dr. Mario ve Luca Piombino'nun iki nesil plastik cerrahı anlayışını Dr. Laura Piombino'nun bilim ve kozmetik bilgisi ile, bir aile şirketi olan uluslararası işletmesi Ripar Kozmetik'in kurucu "annesi," İtalya'nın en ünlü güzellik uzmanlarından biri olan Rita Parente'nin estetik yönetiminde ve teknik uzmanlığı altında birleştirir.

Ne yapıyoruz

Ripar vaatlerden daha fazlasını sunar; Ripar çözümler sunar.
Biz her yaştan ve her ırktan kadın ve erkeğin gerçek ihtiyaçlarına hitap eden onaylanmış malzemeleri, yeni teknolojileri ve kozmetikleri bulmak için piyasayı sürekli olarak tarıyoruz. Ürünlerimizin ve rejimlerimizin hem tüketicilerimizin sürekli değişen ihtiyaçlarını yansıttığından hem de en gelişkin teknolojiye hitap ettiğinden emin olmak için güzellik ve tıp uzmanları seçmek amacıyla benzersiz patentli eğitim programları sunuyoruz.

Bunu neden yapıyoruz

Biz güzelliğe inanıyoruz ve yaptığımız her şeye bunu aktarmak için uğraşıyoruz.
Gerek hekimler olsun, eczaneler veya hastaneler yoluyla osun bir dizi ciddi fiziksel yaralanmadan veya başka bir şekil bozucu tıbbi durumdan mağdur olan hastalar için ürünlerimizin umut sunduğu her yerde veya ılıcalarda, güzellik merkezlerinde ya da evlerde, ürünlerimizin hitap ettiği daha geleneksel güzellik beklentilerinin olduğu her yerde, misyonumuz onların hem görünümlerini, güvenlerini hem de hayatlarını iyileştirmek için her kadının ve erkeğin güzelliğini açığa çıkarmaktır.
Müşterilerimizin çoğuna ilk kez kendi güzelliklerini görme fırsatı veren Ripar'ın hayatları değiştirme gücüne inanıyoruz - ve hiç bir şey bundan daha güzel olamaz.

Bunu nasıl yapıyoruz

Dört benzersiz ürün yelpazesi tüm müşterilerimizin güzellik ihtiyacı için özel çözümler sunar.
Bizim işbirliğimiz, dünyanın bir çok en üstün bakım ürünü formül üreticilerinin ve moda uzmanlarının yanı sıra hem güzellik uzmanlarına hem de tıp camiasına kadar uzanır.
Özellikle estetik ve tıp uzmanlarına yönelik eşsiz teknik ve kozmetik eğitim program serilerimiz şunu garanti eder ki tüketicilerimizin beklentileri, onlar için özel olarak oluşturulan ürünlerin doğru seçimi ve uygulanması yoluyla karşılanabilir.

Bizim felsefemiz

Biz güzellik yaratmıyoruz; onu mümkün kılıyoruz.
Biz içinizdeki güzelliği ortaya çıkarıyoruz. O hep oradaydı. Ripar yalnızca bunu görmenize yardımcı oluyor.
Ripar Cosmetici – Güzelliği Açığa Çıkar